04.01.2024

Tornister szkolny dla chłopca

Tornister szkolny dla chłopca

Czy elementy szkolnej wyprawki dla dziewczynek i chłopców powinny się różnić? Jeśli masz co do tego wątpliwości, zapytaj swojej pociechy. Odpowiedź będzie jednoznaczna: w wieku siedmiu czy ośmiu lat dzieciom bardzo zależy, by mieć szkolne przybory zdobione zgodnie z chłopięcymi i dziewczęcymi kanonami. Podobne założenia musi więc spełniać tornister szkolny dla chłopca do pierwszej czy drugiej klasy szkoły podstawowej.

Poza odpowiednim wyglądem bagażu trzeba jednak zadbać również o kilka innych jego cech. Wybór tornistra szkolnego dla chłopca może się okazać trudniejszy, niż na pozór się to wydaje. Z naszymi poradami podejmiesz jednak odpowiednią decyzję.

Tornister szkolny dla chłopca – jakie motywy spodobają się uczniom podstawówki?

Tornister szkolny dla chłopca musi podobać się uczniowi. Wiele dzieci jest niezwykle wybrednych, trzeba będzie się więc postarać, by wpasować w ich gust. Warto więc znać najnowsze trendy dziecięcej mody.

Najmłodszym uczniom podstawówki mogą podobać się zwierzęta. Ta moda nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci z przedszkola. Na szkolnych korytarzach zobaczymy niejeden tornister szkolny dla chłopca z pieskiem czy tygrysem. To właśnie drapieżniki podobają się im bardziej niż kotki czy konie. To motywy zarezerwowane raczej na plecaki szkolne dla dziewcząt, które stawiają na nie również przy wyborze szkolnych akcesoriów.

Piłka nożna i superbohaterowie

Już w pierwszych klasach szkoły podstawowej wielu chłopców zaczyna interesować się sportem. Ciekawym pomysłem może być więc zakup tornistra z motywami piłkarskimi. Siedmio- czy ośmiolatki często marzą o tym, by pójść w ślady Roberta Lewandowskiego lub Cristiano Ronaldo. Nieraz terminują już w piłkarskich szkółkach, dlatego motyw piłki czy też tornister z herbem ulubionego klubu może być dla nich nie lada gratką.

Trzecim trendem niezwykle popularnym wśród chłopców są tornistry z superbohaterami. Wśród nich szczególnie interesujący są Avengersi. Dzieci oglądają nie tyle kinowe filmy, co kreskówki z udziałem Kapitana Ameryki, Hulka czy IronMana. Wystarczy dowiedzieć się, który z nich jest ulubioną postacią naszej pociechy. Tornister szkolny dla chłopca z popularnymi bohaterami znajdziesz na https://plecaki.com.pl/pl/c/Tornistry/19.

Jakie cechy użytkowe powinien posiadać tornister szkolny dla chłopca?

Przy wyborze bagażu dla małego ucznia nie można zapominać o jego funkcjonalnościach. W końcu tornister szkolny dla chłopca w pierwszej kolejności kupuje się po to, by dbać o jego plecy i prawidłową sylwetkę. Dlatego bagaż nie może być za duży ani ważyć zbyt wiele – limit to 10 procent masy ciała ucznia. Do tego dochodzą odpowiednio wyprofilowane plecy i szelki. Więcej na ten temat przeczytasz na https://www.puffa.pl/2022/11/29/wybieramy-tornister-szkolny-dla-dziecka-na-co-zwrocic-uwage/.

Przy wyborze tornistra dla chłopca warto też zwrócić uwagę na jego trwałość. Mali uczniowie często nie dbają szczególnie o swój bagaż, a ten nieraz ląduje na podłodze. Gdy wybierzemy wytrzymały model, z solidnymi szwami, dłużej będzie służyć dziecku.