07.12.2022

Tornister szkolny dla chłopca

Tornister szkolny dla chłopca

Czy elementy szkolnej wyprawki dla dziewczynek i chłopców powinny się różnić? Jeśli masz co do tego wątpliwości, zapytaj swojej pociechy. Odpowiedź będzie jednoznaczna: w wieku siedmiu czy ośmiu lat dzieciom bardzo zależy, by mieć szkolne przybory zdobione zgodnie z chłopięcymi i dziewczęcymi kanonami. Podobne założenia musi więc spełniać tornister szkolny dla chłopca do pierwszej czy drugiej klasy szkoły podstawowej.

Poza odpowiednim wyglądem bagażu trzeba jednak zadbać również o kilka innych jego cech. Wybór tornistra szkolnego dla chłopca może się okazać trudniejszy, niż na pozór się to wydaje. Z naszymi poradami podejmiesz jednak odpowiednią decyzję.

Tornister szkolny dla chłopca – jakie motywy spodobają się uczniom podstawówki?

Tornister szkolny dla chłopca musi podobać się uczniowi. Wiele dzieci jest niezwykle wybrednych, trzeba będzie się więc postarać, by wpasować w ich gust. Warto więc znać najnowsze trendy dziecięcej mody.

Najmłodszym uczniom podstawówki mogą podobać się zwierzęta. Ta moda nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci z przedszkola. Na szkolnych korytarzach zobaczymy niejeden tornister szkolny dla chłopca z pieskiem czy tygrysem. To właśnie drapieżniki podobają się im bardziej niż kotki czy konie. To motywy zarezerwowane raczej dla dziewcząt, które stawiają na nie również przy wyborze szkolnych akcesorió – szerzej piszemy o tym w artykule https://dzialdowo.biz.pl/niezbedne-akcesoria-szkolne-o-czym-warto-pamietac.

Piłka nożna i superbohaterowie

Już w pierwszych klasach szkoły podstawowej wielu chłopców zaczyna interesować się sportem. Ciekawym pomysłem może być więc zakup tornistra z motywami piłkarskimi. Siedmio- czy ośmiolatki często marzą o tym, by pójść w ślady Roberta Lewandowskiego lub Cristiano Ronaldo. Nieraz terminują już w piłkarskich szkółkach, dlatego motyw piłki czy też tornister z herbem ulubionego klubu może być dla nich nie lada gratką.

Trzecim trendem niezwykle popularnym wśród chłopców są tornistry z superbohaterami. Wśród nich szczególnie interesujący są Avengersi. Dzieci oglądają nie tyle kinowe filmy, co kreskówki z udziałem Kapitana Ameryki, Hulka czy IronMana. Wystarczy dowiedzieć się, który z nich jest ulubioną postacią naszej pociechy. Tornister szkolny dla chłopca z popularnymi bohaterami znajdziesz na https://plecaki.com.pl/pl/c/Tornistry/19.

Jakie cechy użytkowe powinien posiadać tornister szkolny dla chłopca?

Przy wyborze bagażu dla małego ucznia nie można zapominać o jego funkcjonalnościach. W końcu tornister szkolny dla chłopca w pierwszej kolejności kupuje się po to, by dbać o jego plecy i prawidłową sylwetkę. Dlatego bagaż nie może być za duży ani ważyć zbyt wiele – limit to 10 procent masy ciała ucznia. Do tego dochodzą odpowiednio wyprofilowane plecy i szelki. Więcej na ten temat przeczytasz na https://www.puffa.pl/2022/11/29/wybieramy-tornister-szkolny-dla-dziecka-na-co-zwrocic-uwage/.

Przy wyborze tornistra dla chłopca warto też zwrócić uwagę na jego trwałość. Mali uczniowie często nie dbają szczególnie o swój bagaż, a ten nieraz ląduje na podłodze. Gdy wybierzemy wytrzymały model, z solidnymi szwami, dłużej będzie służyć dziecku.