Zielone Ludki w Mast Be The Music

W 8 edycji programu Mast Be The Music Tylko Muzyka emitowanego w telewizji POLSAT wystąpił działdowski zespół Zielone Ludki. Swoją obecność w tym programie zaczęli wyraźnie zaznaczać już przed rozpoczęciem castingu. Zagrali koncert na ulicy, skupiając w ten sposób uwagę prowadzących program oraz jurorów. Podczas pierwszego występu zespół zagrał utwór własnego autorstwa “Mechaniczny świat”. Krótko po tym wystąpieniu możliwe było stworzenie pierwszego teledysku Zielonych Ludków, który miał swoją premierę w sieci 9 listopada.
Trzech chłopaków z Działdowa muzykę tworzy od wielu lat, wydaje się jednak, że teraz udało im się znaleźć formę, w której są w stanie wyrazić swoje emocje w pełni, co przełożyło się na bardzo dobry odbiór wśród słuchaczy. Gatunek ten określają jako wczesny Retinoll.
W pierwszym półfinałowym odcinku Mast Be The Music działdowski zespół zaprezentował kolejny własny utwór – “Istnieć”. Oceny jurorów były bardzo przychylne (zespół uzyskał 4xTAK). W głosowaniu esemesowym nie otrzymał jednak wystarczającej liczby głosów, aby bezpośrednio dostać się do finału. Ich szansą są tzw. Dzikie Karty. Zachęcamy więc do głosowania internetowego.
Skład zespołu to:
Michał Radzimiński – wokal, gitara, syntezatory,
Marek Radzimiński – perkusja, syntezatory
Jakub Cierkowski – bass, syntezatory

Category(s): Działdowo, nowinki

Comments are closed.