Internet w kosmosie.

Internet w dzisiejszych czasach to główne źródło służące komunikacji się ze sobą ludzi na Ziemi. Jednak całkiem niedawno został on przeniesiony również w przestrzeń kosmiczną. Dzięki użyciu specjalnego komunikatora Gadu-Gadu, astronauci przebywający w kosmosie mogli porozumiewać się z innymi osobami. Do tej pory było to tylko możliwe pomiędzy członkami załogi na statku oraz przedstawicielami stacji znajdującej się na Ziemi.

Większość internautów zgodnie twierdzi, że to właśnie Internet przyczynił się do ogromnego ułatwienia im życia, dlaczego więc z tej przyjemności nie mogą skorzystać także osoby przebywające w przestrzeni kosmicznej? Za pomocą komunikatora Gadu-Gadu zaistniała możliwość porozumiewania się internautów z członkami załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, co bardzo spodobało się obydwu stronom.

Ze względu na ograniczony czas rozmowy, wybrano tylko kilkanaście pytań skierowanych bezpośrednio do członków załogi, dla których użycie komunikatora stało się naprawdę wspaniałą zabawą i dostarczyło wszystkim trochę rozrywki.

Category(s): Internet
Tags:

Leave a Reply