Internet górą.

Badania naukowe dowodzą, że coraz więcej osób zaczyna korzystać z Internetu. Dla jednych jest to tylko niezbędny element ich pracy, jednak dla większość stanowi on główne źródło codziennej rozrywki i zabawy.

Internet używany jest obecnie przez znaczną większość społeczeństwa. Najpopularniejszy jest zwłaszcza w określonych przedziałach wiekowych, szczególnie pośród ludzi w wieku 20-30 lat. Stwierdzono również, że o wiele częściej to właśnie mężczyźni z niego korzystają, choć różnica między liczbą użytkowników, którą stanowią kobiety wynosi zaledwie kilka procent.

Większość internautów zgodnie przyznaje się do tego, że z Internetu korzysta prawie codziennie, choć zdarzają się również osoby, które przed komputerem zasiadają tylko raz w tygodniu lub nawet raz w miesiącu, w zależności indywidualnego zapotrzebowania.

Jedno jest jednak pewne: Internet ułatwił nam życie i w dzisiejszych czasach ciężko byłoby sobie bez niego poradzić, ponieważ wykorzystujemy go do wykonywania większości codziennych czynności.

Category(s): Internet
Tags:

Leave a Reply