Dzień Pracownika Socjalnego w Działdowie.

Co roku, dzień 21 listopada jest szczególnym dniem dla wszystkich pracowników socjalnych, ponieważ to właśnie wtedy przypada Dzień Pracownika Socjalnego. W tym ważnym dniu w Działdowie spotykają się osoby pracujące w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, aby wspólnie porozmawiać oraz podyskutować o działaniach, jakie miały miejsce w całym minionym roku.
Takie wspólne spotkanie odbyło się w tym roku w klubie “Domino”, a swoją obecnością zaszczycił je we własnej osobie Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz. Przemówił on do wszystkich gości i dodał otuchy na kolejny nadchodzący rok wszystkim pracownikom oraz uwypuklił fakt, że każdy pracownik społeczny odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym społeczeństwie.
W spotkaniu uczestniczyła także Pani Dyrektor MOPS M. Szymańska, która wyraziła szczere podziękowania dla wszystkich swoich współpracowników za niesienie pomocy społecznej. Stwierdziła także, że miniony rok był dość trudny, ale udany i z uśmiechem zaprosiła wszystkich do wspólnego jedzenia.

Category(s): Działdowo
Tags: , , ,

Leave a Reply