Czy coś zastąpi Internet?

Powszechnie wiadomo, że we współczesnych czasach Internet to podstawowy i główny sposób na szybką komunikację. Używamy go na każdym kroku już od kilkudziesięciu lat i to z doskonałymi efektami. Internet nie tylko ułatwia codzienną pracę, ale jest również wspaniałym źródłem dobrej zabawy dla wszystkich użytkowników.

Jednak, wraz z rozwojem najnowszej technologii, zwyczajny Internet przestaje być dla niektórych wystarczający, dlatego prowadzone są badania nad nowymi rozwiązaniami. Dotychczasowe rezultaty pozwalają na planowanie zastąpienia obecnego Internetu nowoczesną siecią, dużą szybszą od obecnej.

Ważne w takim rozwiązaniu jest również znacznie mniejsze zużywanie energii oraz stworzenie czegoś, co zaspokoi posiadaczy laptopów i innych przenośnych urządzeń. Jednak nawet stworzenie zupełnie nowej sieci nie wyprze, przynajmniej przez dość długi czas tradycyjnego Internetu, do którego wszyscy są przecież tak bardzo przyzwyczajeni, choć z biegiem lat z pewnością chętniej będziemy sięgać po lepsze rozwiązania.

Category(s): Internet
Tags: ,

Leave a Reply