664 Urodziny Działdowa.

Zapewne większość mieszkańców miasta Działdowo i pobliskich miejscowości wie, że już od wielu lat, 14 sierpnia uroczyście obchodzone są Urodziny Działdowa.

Jak co roku, Urząd Miasta w Działdowie, a także Miejski Dom Kultury zajmują się organizowaniem całej imprezy i serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 18.00, a impreza odbywać się będzie na obszarze Zespołu Boisk Sportowych, położonych przy ulicy Świerkowej.

Po przywitaniu zebranych gości oraz udzieleniu kilku informacji na temat przebiegu imprezy, na scenie pojawi się działdowski zespół C7, który uświetni program wykonywanymi utworami. Przy ich muzyce można będzie pobawić się aż do godziny 20.00, kiedy przyjdzie się z nimi pożegnać, a przywitać z kolejnym znakomitym zespołem Mjut.

Na godzinę 21.30 planowany jest występ głównej gwiazdy całego programu, którą jest oczywiście Doda. Jej koncert z pewnością zadowoli wszystkich uczestników, którzy będą mieli okazję do niesamowitej wspólnej zabawy przy wykonywanych przez artystkę piosenkach.

Category(s): Działdowo
Tags: , , , , , , ,

Leave a Reply